אורוגינקולוגיה

רפואת שיקום רצפת האגן

אורוגניקולוגיה הינו תחום העוסק בבעיות של אי נקיטת שתן וצואה, צניחת רחם ונרתיק, כאבים כרוניים באגן, דלקות חוזרות בשתן ובעיות פחות שכיחות כגון נצרים (פיסטולות) בין שלפוחית השתן לנרתיק וסעיפים (דברטיקולות ) של השופכה.

אורוגינקולוגיה מוגדרת "כהתמחות על" אותה עוברים רופאים מומחים בגניקולוגיה או אורולוגיה. בישראל אין מבחני הסמכה באורוגינקולוגיה, רופאים העוסקים בתחום עברו את הכשרתם במדינות צפון אמריקה, אוסטרליה או אירופה. על מנת לקבל טיפול מקצועי ע"י מומחה בתחום חושב לברר אם הרופא מטפל אכן עבר הכשרה מתאימה בתחום.

בשנים האחרונות בזכות מחקר ופיתוחים חדשניים של חברות מקצועיות חלה התעוררות בתחום האור וגניקולוגיה וטיפולים חדשניים לדליפת שתן וצניחת אברי האגן נכנסו לשימוש.

ועל כן בבואך לייעוץ חשוב לקבל ייעוץ ע"י אורוגניקולוג מומחה אודות האפשרויות הטיפוליות הקיימות כולל טיפולים שמרניים לעומת כירורגים. בשל ההתעוררות הרבה אשר חלה לאחרונה בתחום הכירורגיה חשוב להתעדכן אודות אפשרויות כירורגיות חדשניות כולל הניסיון הקיים בארץ ובעולם ולרופא המטפל בטיפולים השונים.

תחום האור וגניקולוגיה עוסק בשיפור איכות החיים, בעיות ברצפת האגן זה לא חלק טבעי של הגיל ועל כן אם את סובלת מבעיות ברצפת האגן חשוב לדעת שקיימים טיפולים יעילים ופשוטים לפתרון הבעיה.

הטיפולים שאנו מציעים בקליניקה

דילוג לתוכן