הצהרת נגישות עבור אתר פרופסור ליאור לבנשטיין מומחה אורוגניקולגיה כירורגית

מצב התאמה

הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) מגדירים דרישות למעצבים ולמפתחים לשיפור הנגישות לאנשים עם מוגבלות. הוא מגדיר שלוש רמות של התאמה: רמה A, רמה AA ורמה AAA.
האתר של ליאור לבנשטיין (www.urogyn.org.il),הונגש באופן מלא ל-WCAG 2.1 רמה A. (תואם מלא פירושו שהתוכן תואם באופן מלא את תקן הנגישות.)

מָשׁוֹב

נשמח לקבל את המשוב שלך על הנגישות של אתר זה. אנא הודע לנו אם אתה נתקל במחסומי נגישות באתרנו:

טלפון 050-2500054
אימייל: info@urogyn.org.il
אנו משתדלים להגיב למשוב תוך 2 ימי עסקים.

הצהרה זו נוצרה ב-17 בינואר 2024 באמצעות כלי מחולל הצהרות הנגישות של W3C.


כללי
באתר www.urogyn.org.il שואפים להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. urogyn.org.il הושקעו כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר www.urogyn.org.il
www.urogyn.org.il מעמיד לרשות את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-www.urogyn.org.il לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות urogyn.org.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור
urogyn.org.il ממשיכים במאמצינו לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות.
למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר urogyn.org.il לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתם נתקלים בקושי עם תוכן כלשהו באתר urogyn.org.il או זקוקים לסיוע בכל מחלקי האתר שלנו, אנא צרו אתנו קשר בשעות הפעילות, כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של אתר www.urogyn.org.il, באופן הבא:

טלפון: 050-2500054
אימייל: info@urogyn.org.il
שעות פעילות בטלפון ובמייל: ימים א’ עד ה’, בין השעות 08:00 – 20:00

דילוג לתוכן